Varasemad valitsused

Government 20.06.1990 - 07.10.1992

Days ruled: 841

Role Name
peaministri asetäitja Enno Penno (01.03.1990-07.10.1992)
portfellita minister Arvo Horm
finantsminister Peeter Luksep
portfellita minister Ants Pallop
kohtuminister Aino Lepik von Wiren
siseminister Aksel Mark
teedeminister Jaan Timusk
sõjaminister Jüri Toomepuu
sotsiaalminister, haridusministri kohusetäitja alates 23.02.1992 Ivar Paljak
haridusminister Johan Ungerson (20.06.1990-20.11.1991)
majandusminister Mihkel Mathiesen (20.06.1990-06.10.1992)
välisminister Olev Olesk
põllutööminister Helmut Talts (20.06.1990-02.07.1992)